همه برای ساختن آینده شغلی و اجتماعی روشن و با کیفیت درس می خوانیم. تام لند برای آماده کردن کسانی که در آینده می خواهند: وکیل, قاضی, سر دفتر, مدیر بازرگانی, باستان شناس, روان شناس, ادیب, روزنامه نگار, مددکار اجتماعی, جامعه شناس, تاریخ دان, جغرافی دان, کارشناس هواشناسی, کارشناس علوم قرآنی, کارشناس ادیان و عرفان, اقتصاد دان, برنامه ریز شهری و حتی مشاور شوند, به بهترین تیم علوم انسانی و برجسته ترین و ممتازترین کادر کشور مجهز شده تا با دست در دست هم دروازه ی بهترین دانشگاه ها در رشته ی علوم انسانی را باز کنیم.

به پنج شنبه های انسانی تام لند خوش آمدید.


در پنج شنبه های انسانی تام لند چه می گذرد؟

تام‌لند به عنوان یک سامانه آموزش مجازی، برای مخاطبان گروه علوم انسانی اهمیت ویژه‌ای قایل شده است، بطوری که تمام امکانات و زیرساختهای موجود را در روز پنجشنبه به علوم انسانی اختصاص داده است؛ در این روز دانش‌آموزان علوم انسانی می‌توانند کلیه دروس اختصاصی مورد نیازشان را تحت نظر اساتید برجسته آموزش ببینند.
 
طرح درس سالانه - منطق و فلسفه کنکور‌‌ ۹۹ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌- استاد محسن بهادر
 
 

طرح درس سالانه - ریاضیات علوم انسانی کنکور ۹۹ - استاد مرتضی محمدی‌نژاد
 
 

طرح درس سالانه - اقتصاد کنکور ۹۹ - دکتر حسین خاکساری
 
 

طرح درس سالانه - زبان کنکور ۹۹ - مهندس زینعلی
 
 

طرح درس سالانه - عربی کنکور ۹۹ - استاد امیر هورفر
 
 

طرح درس سالانه - ادبیات کنکور ۹۹ - استاد علیرضا عبدالمحمدی
 
 

طرح درس سالانه- دین و زندگی کنکور ۹۹ - دکترکریمی
 
 

طرح درس سالانه- جامعه شناسی کنکور ۹۹ - استاد بیگدلی
 
 

با اساتید ما آشنا شوید


بهترین اساتید کنکور تهران و ایران را برای راحتی شما در سرتاسر ایران گرد هم آورده ایم تا بدون نیاز به خروج از منزل بتوانید هم سطح بقیه دانش آموزان از آموزش با کیفیت کنکور بهره مند شوید. برای آشنایی با اساتید روی لینک زیر کلیک کنید.


معرفی اساتید

برای آگاهی از جزئیات دروس و ثبت نام, وارد شوید