مدرسه کسب و کار

مزایای کلاس‌های آنلاین کنکور

کلاس‌های آنلاین کنکور امروزه جای کلاس‌های حضوری را گرفته‌اند. تا چند سال گذشته یکی از مشکلات دانش‌آموزان کنکوری کمبود زمان و عدم تطابق زمان و برنامه درسی‌شان بود. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد زیرساخت‌ها، کلاس‌های آنلاین جایگزین مناسبی برای دوره‌های حضوری است. این نوع کلاس‌ها اتلاف وقت را به حداقل ممکن می‌رسانند و می‌توانند بازدهی بالایی داشته‌باشند. 

 

 

 

 

کلاس‌های آنلاین کنکور به صرفه‌تر است.

کلاس‌های حضوری، همیشه نیاز به یک کلاس، تعدادی صندلی، برق و هزاران هزینه‌ی دیگر دارد. شهریه‌ی کلاس‌های حضوری اساسا قبل از کرونا نیز بالاتر از کلاس آنلاین بود. هزینه‌های حاشیه‌ای کلاس حضوری همیشه بیشتر از هزینه‌ی کلاس آنلاین است. 

در نتیجه کلاس‌های آنلاین باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود. با توجه به این مسئله، شهریه این کلاس‌ها کاهش پیدا می‌کند. کلاس‌ آنلاین معمولاً نیاز و هزینه کمتری برای خرید کتاب، تسهیلات غذا و حمل و نقل دارد. در نتیجه پول بسیار زیادی ذخیره خواهد شد.

 

انعطاف‌پذیری را افزایش می‌دهد.

انعطاف‌پذیری کلاس‌های آنلاین به این معنی است که شما با وجود شرکت در این کلاس‌ها می‌توانید زمانتان را مدیریت کنید و برنامه‌ریزی شخصی دقیق‌تری داشته‌باشید.

ثبت‌نام در کلاس‌های آنلاین باعث آرامش بیشترمی‌شود و انعطاف‌پذیری در برنامه‌ریزی را به‌وجود می‌آورد. زیرا درصورت غیبت در کلاس و یا نبودن براثر بیماری و… باز هم می‌توانید از کلاس‌ها استفاده کنید و مباحث را مجددا بررسی و مرور کنید.

 

کلاس‌های آنلاین کنکور تاملند
کلاس‌های آنلاین کنکور تاملند

 

یادگیری فردی را افزایش می‌دهد!

کلاس حضوری و عادی‌ همیشه مختص به یک مکان خاص است. برای مثال شما از ساعت ۷ صبح تا ۱بعد از ظهر تنها درگیر کلاس‌هایتان در مدرسه می‌شدید. اما حالا در هر کجا که باشید و اینترنت‌تان متصل باشد امکان یادگیری برای شما فراهم است!

امروزه، می‌توانید با توان یادگیری خودتان کلاس را به‌دست بگیرید. می‌توانید با گوش دادن به کلاس ضبط شده در زمان مورد نظر خودتان با کندی و سرعت شخصی‌تان پیش برید و صفر تا صد را بیاموزید. در گذشته ما در اختیار کلاس‌ها قرار می‌گرفتیم و حالا این کلاس‌ها هستند که در اختیار ما قرار دارند.

 

 

اتمام سریع‌تر و صرف زمان کمتر

در کلاس‌های حضوری زمان زیادی برای حضور و غیاب، پرسش‌های متنوع و بیرون از کلاس و صحبت اساتید صرف می‌شد. در کلاس‌های آنلاین این موارد حذف شده و به اصطلاح استاد همه‌ی کلاس را به اصل مطلب اختصاص می‌دهد. ثابت شده زمان صرف شده در کلاس‌های آنلاین کم‌تر از کلاس‌های حضوری است.

درواقع اگر برای کلاس حضوری نیاز به ۱۶ جلسه بود تا آموزش کامل شود، حالا با ۸ جلسه، آموزش کامل می‌شود.

 

 

مطالعه این مقاله پیشنهاد می‌شود:

 

حذف رفت‌وآمد و ترافیک

یکی از مسائلی که همیشه درگیر آن بودیم، رفت و آمد، ترافیک و اتفاقات پیرامون آن بود! استرس دیر رسیدن به کلاس و از دست دادن مطالب از مواردی بود که همیشه باعث ناراحتی‌های فکری می‌شد. اما حالا دغدغه‌ی دیر رسیدن به سر رسیده است. همچنین با حذف زمان وهزینه رفت‌وآمد شما می‌توانید پس‌انداز خوبی از نظر وقتی و مالی داشته‌باشید.

 

درگیری با تکنولوژی و بالا بردن دانش کامپیوتری

کلاس آنلاین نه تنها به بچه‌ها یاد می‌دهد که درس‌هایشان را به موقع انجام دهند، بلکه مهارت استفاده از تکنولوژی آن‌ها را نیز افزایش می‌دهد. در نتیجه در این راه با نرم‌افزارها و عملکردهای اینترنت به طور گسترده‌تری آشنا می‌شوند.

 

 

 

تمرکز در کلاس‌های آنلاین کنکور بیشتر است.

از آن جایی که آموزش آنلاین به صورت فردی انجام می‌شود، در نتیجه کم‌تر پیش می‌آید که موضوعی حواس شما را از کلاس پرت کند و از آن عقب بمانید. در نتیجه تمرکز شما هنگام درس، نسبت به کلاس حضوری بیشتر خواهد بود. البته باید بدانید که این تمرکز به ذهن شما هم وابسته است و لازم است که شما واقعا بخواهید که در کلاس حضور فعال داشته باشید.

 

 

مرور کردن در کلاس‌های آنلاین کنکور بسیار راحت‌تر است.

دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند به‌راحتی به منابع کلاس آنلاین در هر زمانی که بخواهند دسترسی داشته باشند. همچنین می‌توانند چند رشته را با یکدیگر سپری کنند. تمام چیزی که برای این کار نیاز دارند، یک کامپیوتر و یک ارتباط اینترنتی می‌باشد تا بتوانند به چندین رشته آنلاین دسترسی پیدا کنند. همچنین می‌توانند از مشاوره‌ها نیز برای انجام دادن تکالیف و خدمات تحصیلی بهره‌مند شوند. 

 

کلاس‌های آنلاین کنکور
کلاس‌های آنلاین کنکور

 

مناسب برای افرادی که زمان برای آن‌ها مهم است.

همانطور که می‌دانید زمان اصلی‌ترین دارایی یک داوطلب کنکور است. به عنوان یک کنکوری شما نیاز به زمان زیادی برای تست زدن و مرور کردن و درک کردن درس دارید. کلاس آنلاین به‌خاطر بی‌حاشیه بودن و اصولی بودن تدریس باعث می‌‌شود که زمان‌تان را بخرید و خرج کارهای مهم‌تری کنید.

 

 

کلاس آنلاین راهی برای دسترسی به اساتید برجسته

در گذشته دسترسی به اساتید عالی دنیا کاری غیرممکن بود و آرزوی محالی بود که هر کدام از ما داشتیم. اما حالا با وجود اینترنت و کلاس‌های آنلاین می‌توانیم به‌راحتی و حتی گاهی به رایگان تنها با فالو کردن یک استاد برجسته در سراسر دنیا  به آن استاد دسترسی داشته باشیم. می‌توانیم در تهران بنشینیم و کلاس‌های استادی در دانشگاه‌های آمریکا را ببینیم و از دانش او استفاده کنیم.

 

 

امکانات کلاس‌های آنلاین کنکور

در کلاس آنلاین همانند کلاس واقعی امکانات وایت برد فراهم می‌باشد و نوشته‌های اساتید به‌راحتی دیده می‌شود. صدا و تصویر استاد به راحتی دیده و شنیده می‌شود. می‌توانید از طریق چت باکس سوال خودتان را بپرسید و در کلاس تعامل داشته‌باشید. این تعامل هیچ وابستگی‌ای به مکان ندارد و شما می‌توانید با هم‌کلاسی هایتان از سراسر کشور ارتباط داشته باشید.

 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

#iguru_button_629327966241c .wgl_button_link { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_629327966241c .wgl_button_link:hover { color: rgba(255,255,255,1); }#iguru_button_629327966241c .wgl_button_link { border-color: rgba(196,22,28,1); background-color: rgba(196,22,28,1); }#iguru_button_629327966241c .wgl_button_link:hover { border-color: rgba(255,187,23,1); background-color: rgba(255,187,23,1); }#iguru_soc_icon_wrap_62932796a0207 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_62932796a0207 a:hover{ background: transparent; border-color: #c4161c; }#iguru_soc_icon_wrap_62932796a0207 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_62932796a0207 a:hover{ color: #ffffff; }