Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

کلاس‌های آنلاین پایه یازدهم

یازدهم یعنی میانه راه. اما کمی جدی تر و مصمم‌تر بعضی‌ها با تمام ابزار لازم و اندوخته‌ی علمی مناسب به اینجا رسیده اند، و بسیاری با کوله باری پر از توهم و عدم شناخت. دانش آموز یازدهمی که از سال دهمش بهره برداری مناسب نکرده باشد، همانند سیمرغی‌ست که آرزوی رسیدن به قله قاف دارد، اما بال و پری ندارد. اگر دهم رو بیخیال طی کردی، وقتِ جبرانش همین تابستونه، و اگر دهمیِ کار درستی بودی، الان وقتشه که کیلومترها از دیگران پیشی بگیری. واقعا موفقیت در تحصیل و کنکور فرمول پیچیده ای نداره، به جز شناخت درست مسیر، رفع به موقع نواقص موجود، تسلط و اشراف بر مطالب و سپس یادگیری مهارت‌های افزایش سرعت. به گمانتان برای رسیدن به این مقصود، ما بایستی منتظر وحی و امداد غیبی باشیم یا به آن‌هایی اعتماد کنیم که خودشان این مسیر را پیموده اند، راه را بلدند و آن را آنچنان چراغانی کرده اند، که با کمترین خطایی بتوان آنرا پیمود؟
هر عقلِ سلیم و منطق مداری قطعا به فکر اختراع دوباره چرخ نیست، آزمودن مسیرهای نادرست جایش سال‌های قبل از کنکور نیست، بلکه استفاده بهینه از تجربه دیگرانی است که این مسیر را به سلامت پیموده اند.
ما در مجموعه ی ” تام‌لند ” با گرد هم آوردن اساتید مجرب، و برگزاری جلسات آموزشی مجازی، با چیدمانی کاملا حرفه ایی و تاکید بر اهمیت سال یازدهم در کنکور سه گروه تجربی، ریاضی و انسانی برآنیم که از اکنون تا روز کنکور شانه به شانه در کنار شما باشیم و تجربیات گرانبهایمان را با شما به اشتراک بگذاریم، مشروط برآنکه شما تشنه‌ی پیروزی باشید.
یادمان نرود، که حدود شصت درصد سوالات کنکور مربوط به سال‌های دهم و یازدهم است و الباقی مربوط به سال دوازدهم و از این شصت درصد، حدود چهل درصد از مطالب سال یازدهم خواهد بود. خصوصا در دروس اختصاصی رشته ریاضی و تجربی. باتوجه به مطالب بالا شما دانش آموز عزیز که کنکور برایتان شوخی نیست، با سال یازدهمت شوخی نکن.

کلاس‌های آنلاین پایه یازدهم ریاضی

کلاس‌های آنلاین پایه یازدهم تجربی

جهت ثبت نام در کلاس های آنلاین تام‌لند، کلیک کنید

فروش پشتیبانی مدیریت
بسته مشاوره
تام لند | کلاس کنکور آنلاین
  • مثال: 09121234567 یا 02112345678
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .