کلاس‌های آنلاین پایه یازدهم تام‌لند

یازدهم یعنی میانه راه. اما کمی جدی تر و مصمم تر بعضی ها با تمام ابزار لازم و اندوخته ی علمی مناسب به اینجا رسیده اند، و بسیاری با کوله بار ی پر از توهم و عدم شناخت. دانش آموز یازدهمی که از سال دهمش بهره بردار ی مناسب نکرده باشد، همانند سیمرغی ست که آرزوی رسیدن به قله قاف دارد، اما بال و پری ندارد. اگر دهم رو بیخیال طی کردی، وقتِ جبرانش همین تابستونه، و اگر دهمیِ کار درستی بودی، الان وقتشه که کیلومترها از دیگران پیشی بگیری. واقعا موفقیت در تحصیل و کنکور فرمول پیچیده ای نداره، به جز شناخت درست مسیر، رفع به موقع نواقص موجود، تسلط و اشراف بر مطالب و سپس یادگیری مهارت های افزایش سرعت. به گمانتان برای رسیدن به این مقصود، ما با یستی منتظر وحی و امداد غیبی باشیم یا به آن هایی اعتماد کنیم که خودشان این مسیر را پیموده اند، راه را بلدند و آن را آنچنان چراغانی کرده اند، که با کمترین خطایی بتوان آنرا پیمود؟

هر عقِل سلیم و منطق مداری قطعا به فکر اختراع دوباره چرخ نیست، آزمودن مسیرها ی نادرست جایش سالهای قبل از کنکور نیست، بلکه استفاده بهینه از تجربه دیگرانی است که این مسیر را به سلامت پیموده اند.

ما در مجموعه ی ” تام لند ” با گرد هم آوردن اساتید مجرب، و برگزاری جلسات آموزشی مجازی، با چیدمانی کاملاً حرفه ایی و تاکید بر اهمیت سال یازدهم در کنکور سه گروه تجربی، ریاضی و انسانی برآنیم که از اکنون تا روز کنکور شانه به شانه در کنار شما باشیم و تجربیات گرانبهایمان را با شما به اشتراک بگذاریم، مشروط برآنکه شما تشنه ی پیروزی باشید.

یادمان نرود، که حدود شصت درصد سواالت کنکور مربوط به سال های دهم و یازدهم است و الباقی مربوط به سال دوازدهم و از این شصت درصد، حدود چهل درصد از مطالب سال یازدهم خواهد بود. خصوصا در دروس اختصاصی رشته ریاضی و تجربی. باتوجه به مطالب بالا شما دانش آموز عزیز که کنکور برایتان شوخی نیست، با سال یازدهمت شوخی نکن.

ما در مجموعه ” تام لند ” بستر را آماده کرده ا یم، چنانچه اهل موفق شدن هستی، از همین الان با تام لند شروع کن. منتظر شما هستیم .

کلاسهای آنلاین سالانه یازدهم تجربی تام لند

جهت ثبت نام در کلاس های آنلاین تام‌لند، کلیک کنید.