مدرسه کسب و کار

تام لندی هستی یا نه؟

اکتان چیست؟

اکتان یه طرح ویژه برای دانش‌‌آموزان کنکوری تام‌لند در دوران تعطیلات نوروزه.
تو این طرح اساتید تام‌لند مهم‌ترین سرفصل‌هایی که در کلاس‌های سالیانه تام‌لند تدریس کردن رو برای شما دانش‌آموزان مشخص می‌کنن که شما می‌تونید با مطالعه مباحث، می‌تونید بهترین بهره رو از تعطیلات عید ببرید.
به ازای هر سرفصلی که تمرین کنید، آن را علامتگذاری کنید تا ستاره‌ی مربوط به آن بخش رو بگیرید. در انتهای تعطیلات عید دارندگان بیشترین ستاره رو معرفی خواهیم کرد.
در پایان فروردین هم یه آزمون جامع داریم که اگه نمره‌ی قابل قبول گرفته باشید جایزه‌ی نفیسی رو خواهید داشت.
اکتان

راهنمای استفاده

اگه تام‌لندی هستید، دقت کنید که از شماره تلفنی استفاده کنید که باهاش به پنل دسترسی دارید، بعد می‌تونید رشته‌ی تحصیلی‌تون و درس‌ انتخابی با استادی که دارید رو انتخاب کنید. فقط مراقب باشید یک بار بیشتر نمی‌تونید این انتخاب‌هارو داشته باشید پس دقت کنید. پس از ثبت اطلاعات و فعالیت ها قبل از خروج از فرم حتما روی دکمه ” ذخیره کنید و بعداً ادامه دهید. ” کلیک کنید، سپس یک لینک اختصاصی برای شما تولید می شود که هربار که می‌خواهید فرم فعالیت خود را بروز کنید از طریق این لینک اختصاصی خود باید وارد شوید. درپایان زمان اکتان روی روی “ارسال اطلاعات” کلیک کنید تا گزارش عملکرد شما برای ما ارسال شود.
حالا اگه هم تام‌لندی نیستید، دقت کنید از شماره موبایلی استفاده کنید که همیشه و در هر لحظه بهش دسترسی دارید، حالا یک سری نمونه سوال از بهترین و باتجربه‌ترین اساتید ایران در اختیار شما قرار می‌گیره که بیشترین شباهت رو به سوالات کنکور سراسری خواهد داشت.
اکتان

مسابقه اکتان برای جمع کنندگان ستاره

بعد از هر سرفصلی که خوندید باید به لینک شخصی‌تون که قبلا اون رو ذخیره کردین، بروید. جدولی که در اختیارشما قرار گرفته رو علامت‌گذاری کنید. به ازای هر سرفصل موفق به دریافت ستاره‌ای خواهید شد. افرادی که بیشترین تعداد ستاره رو جمع کرده باشند در انتهای تعطیلات عید معرفی خواهند شد و اگر در آزمون جامع موفق به نمره‌ای مطابق با ستاره‌های جمع شده بگیری، نشون میدی که واقعاً اون مفاهیم رو یاد گرفتی و یک هدیه ام از تاملند دریافت خواهی کرد!
اکتان

فهرست بیشترین ستاره ها

آخر وقت تصویر افرادی که بیشترین تعداد ستاره رو جمع کردن اینجا نمایش میدیم.
خودت رو توی لیست زیر جا بده

اکتان
#iguru_soc_icon_wrap_629179d86d7ce a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_629179d86d7ce a:hover{ background: transparent; border-color: #c4161c; }#iguru_soc_icon_wrap_629179d86d7ce a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_629179d86d7ce a:hover{ color: #ffffff; }