Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

قوانین و مقررات

توافق‌نامه

لطفا قوانین و مقررات سایت را با دقت بخوانید و در صورت موافقت نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایید. ثبت‌نام شما به منزله قبول این قوانین و مقررات خواهد بود.

این مستند به عنوان یک توافق‌نامه با توجه به مقررات و قوانین کشوری مقرر گشته و به معنای اعلام موافقت استفاده کننده با شرایط استفاده از سایت می‌باشد.

شرایط استفاده از تام‌لند

1- محتوای سایت اعم از دوره‌ها، جزوات، تکالیف و آزمون ها برای استفاده غیر تجاری شما می‌باشد و هرگونه استفاده بدون هماهنگی و اخذ مجوز پیگرد قانونی دارد و هیچ فردی به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایر وب سایت ها نمی باشد.برای استفاده از محتوا و سرویس‌های سایت لازم است از قبل هماهنگی‌های لازم با تام‌لند صورت گیرد.

2- محتوای سرویس‌ها و خدمات ارائه شده ممکن است در برخی موارد دارای مشکلات فنی و تولیدی باشد که شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت به اطلاع ما برسانید و تام‌لند بطور مداوم در حال بررسی کیفیت خدمات ارائه شده می‌باشد و در صورت وجود خطا بروزرسانی و عیب‌یابی خواهد شد.

3- تکمیل اطلاعات شخصی بطور کامل و دقیق در حین ثبت‌نام توسط کاربر الزامی می‌باشد و در صورت نقص و بروز مشکل در این زمینه مسئولیت آن با کاربر خواهد بود.

4- استفاده از تام‌لند برای دسترسی به سرویس‌های لازم و تعریف شده در سایت می‌باشد و هرگونه ایجاد مشکل در سایت و از کار انداختن سایت و یا سرویس‌ها و خدمات موجود در آن، از طرف شرکت قابل پیگیری قانونی خواهد بود.

5- در صورت ارسال کاربر به سایت‌های دیگر، تام‌لند مسئولیتی در قبال استفاده شما از این وب‌سایت ها نداشته و شما می‌بایست با رعایت قوانین و مقررات درج شده در آن‌ها اقدام به استفاده نمایید.

6- تام‌لند مسئولیتی در قبال مشکلات سیستم شما اعم از آلودگی به ویروس، قطعی و یا سرعت پایین اینترت، مشکلات کاربری،خرابی و یا عدم کارکرد تجهیزات نداشته و مسئولیت آن برعهده استفاده کننده می‌باشد.

7- تام‌لند دارای سرویس‌های شبکه‌ای نظیر چت و اتاق گفتگو می‌باشد که کاربر در صورت استفاده از این سرویس‌ها موظف به رعایت شئونات و قوانین شبکه‌های اجتماعی می‌باشد و عدم توجه به این موضوع می‌تواند باعث قطع سرویس برای کاربر مربوطه از طرف تام‌لند و پیگیری ‌های لازم را در بر گیرد.

8- تمامی حقوق مبتنی بر تعاملات سرویس‌های ارتباطی در سایت برای تام‌لند محفوظ است و در صورت عدم رعایت این حقوق به قطع سرویس برای کاربر مربوطه و پیگیری‌های قانونی منجر خواهد شد.

9- در صورت تغییرات در سایت و محتوای موجود برای بهبود و بروزرسانی، توسط تام‌لند اطلاع رسانی می‌شود.

10- استفاده کننده مجاز برای دریافت خدمات تام‌لند شخص ثبت‌نام کننده است و در صورت به اشتراک گذاشتن و تخطی از این بند، تام‌لند مجاز به انجام پیگیری‌های قانونی می‌باشد.

بسته مشاوره
تام لند | کلاس کنکور آنلاین
  • مثال: 09121234567 یا 02112345678
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .