تام لند چیست؟


سال‌هاست که در ایران کنکور ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود و همیشه برای داوطلبان چالشی بزرگ بوده است. گستردگی جغرافیایی ایران باعث شده است که دسترسی بعضی از دانش‌آموزان به منابع آموزشی و اساتید برتر محدود باشد؛ ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی آموزشی، محدودیت‌ها کمتر شده است. ایده تام‌لند نیز از دل همین تغییرات تکنولوژی بیرون آمده است. عدالت آموزشی، هزینه بسیار مقرون به صرفه و کمک به آسایش دانش‌آموزان از نتایج آموزش‌های آنلاین و زنده تام‌لند هستند. امیدواریم که دست در دست هم، بهترین نتایج کنکور را برای شما دانش‌آموزان عزیز رقم بزنیم.


معرفی اساتید

پس از سالها مدیریت بهترین مدارس تهران، مدیران تام لند تصمیم گرفتند تا برای بهبود عدالت آموزشی، ساز و کاری فراهم کنند که امکان بهره گیری از بهترین اساتید ایران برای همه فرزندان ایران ممکن شود، راه اندازی تام لند گامی است برای بهبود عدالت آموزشی.

  • آنلاین و زنده
  • امکان مشاهده آفلاین
  • بدون نیاز به حضور فیزیکی
  • ارزانتر از کلاس حضوری
  • بهترین اساتید ایران
  • جزوه و تمرین

دانش آموزان عزیز مناطق ۲ و۳کشور در جهت هرچه بیشتر شدن امکان استفاده از اساتید برتر و برقراری عدالت آموزشی، از تخفیف ویژه برخوردار هستند.

همچنین دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی از تخفیف ویژه برخوردار هستند.

رزومه اساتید


برای آشنایی بیشتر با رزومه اساتید میتوانید به صفحه آپارات ما مراجعه کرده و معرفی تمامی اساتید را مشاهده کنید.


معرفی اساتید

سال‌هاست که در ایران کنکور ورود به دانشگاه‌ها برگزار می‌شود و همیشه برای داوطلبان چالشی بزرگ بوده است. گستردگی جغرافیایی ایران باعث شده است که دسترسی بعضی از دانش‌آموزان به منابع آموزشی و اساتید برتر محدود باشد.

ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی آموزشی، محدودیت‌ها کمتر شده است. ایده تام‌لند نیز از دل همین تغییرات تکنولوژی بیرون آمده است. عدالت آموزشی، هزینه بسیار مقرون به صرفه و کمک به آسایش دانش‌آموزان از نتایج آموزش‌های آنلاین و زنده تام‌لند هستند. امیدواریم که دست در دست هم، بهترین نتایج کنکور را برای شما دانش‌آموزان عزیز رقم بزنیم.

برنامه آموزشی

جدول برگزاری کلاس های آنلاین و زنده کنکور


جدول برگزاری کلاس های آنلاین و زنده کنکور به طور کامل به شما ارائه میشود تا بتوانید برای استفاده از کلاس ها برنامه ریزی کنید، همچنین در صورت از دست دادن یک کلاس میتوانید بعدا کلاس را به شکل آفلاین مشاهده کنید.


برنامه آموزشی
کنکور ۱۳۹۹