ورود به مدارس تیزهوشان

زمان مطالعه 2 دقیقه
[sharethis-inline-buttons]

ورود به مدارس تیزهوشان

ورود به مدارس تیزهوشان کمی متفاوت از دیگر مدارس می‌باشد زیرا دانش‌آموزانی که در این مدارس مشغول به تحصیل هستند دانش‌آموزانی هستند که پشتکار بسیار بالایی دارند و توانسته‌اند در آزمون ورودی این مدارس پذیرفته شوند. این آزمون ورودی هر ساله در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می‌شود و دانش‌آموزانی که علاقمند به قبولی در این مدارس هستند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

قبولی در آزمون تیزهوشان مشروط به مطالعه و تلاش می‌باشد و دانش‌آموزان باید برای آن زمان بگذارند. در واقع دانش‌آموزانی در آزمون ورودی این مدارس پذیرفته می‌شوند که از ابتدا تلاش و پشتکار بسیار زیادی داشته باشند. حالا می‌دانیم که برای ورود به مدارس تیزهوشان تنها یک راه وجود دارد. چگونه می‌توان برای آن آماده شد؟

بسیاری از خانواده‌ها وقتی دانش‌آموزشان به پایان دوره ابتدایی نزدیک می‌شود به دنبال کلاس‌های آمادگی برای آزمون تیزهوشان هستند. شرکت در این کلاس‌ها مانند بسیاری از کلاس‌های دیگر به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بتوانند با شرایط این آزمون آشنا شوند. در واقع داوطلبان با شرکت در کلاس‌های تیزهوشان با نحوه سوالاتی که در این آزمون‌ها طرح می‌شود، با سطح سوالات، منابعی که طراح از آن‌ها استفاده می‌کند و … آشنا خواهند شد.

در سال‌های اخیر موسسات بسیاری شروع به برگزاری این کلاس‌ها نموده‌اند و با این کار رقابت بین دانش‌آموزان بیش‌‌تر و بیش‌‌تر شده‌است. در واقع شرکت در این کلاس‌ها می‌تواند احتمال ورود دانش‌آموزان به مدارس تیزهوشان را افزایش دهد البته این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که دانش‌آموزان مطالعه دقیقی برای قبولی در این آزمون داشته باشند.

ورود به مدارس تیزهوشان می‌تواند برای دانش‌آموزان موفقیت‌های بسیاری را به همراه داشته باشد زیرا این مدارس یکی از بهترین مدارس در کشور به حساب می‌آیند و توجه آن‌ها به دانش‌آموزان و شرایط هر یک نیز گویای عملکرد خوب این مدارس می‌باشد. به همین دلیل هم ورود به این مدارس با قبولی در یک آزمون ورودی همراه می‌باشد زیرا امکانات و شرایطی که در مدارس تیزهوشان برای دانش‌آموزان فراهم می‌شود بسیار متفاوت از مدارس عادی است.

 

 

تیم تحریریه تام‌لند

آموزش اصولی ساخت ویدیو، معرفی ابزارها و تجهیزات تولید محتوای ویدیویی و کمک به خوانندگان عزیز برای ساخت ویدیوهای باکیفیت و پربازده، هدف اصلیِ تیم تحریریه تام‌لند است.

پشتیبانی و مشاوره تام‌لند

اگه برای ثبت‌نام و شرکت در کلاس‌ها،نیاز به مشاوره داری شماره‌ات رو بذار تا باهات تماس بگیریم

"*" indicates required fields

جدیدترین ها

عضویت در خبرنامه تام‌لند

جهت دریافت رایگان به روزترین مقالات تام‌لند پست الکترونیک خود را وارد نمایید

مطالب پیشنهادی تام‌لند

قابل توجه بچه‌های رشته‌های ریاضی و تجربی😎

استاد حامد اسماعیلی از الان به بعد توی تام‌لند همراهمون هستن تا در درس شیمی کنار شما باشن و شما رو به بهترین عملکرد خودتون برسونن✨

قابل توجه بچه‌های رشته هنر😎

استاد لیدا فضلی از الان به بعد تو تام‌لند همراهمون هستن تا در درس انیمیشن همراه ما و شما باشن

خبر خوب‌برای بچه‌های رشته هنر❤️

استاد سهیل جامی از الان به بعد تو تام‌لند همراهمون هستن تا در‌ رشته طراحی صنعتی همراه ما و شما باشن و شما رو برای کنکور عملی آماده کنن

بچه‌های‌ رشته هنر!
یه خبری واسه‌تون دارم🥳

استاد سجاد موسوی زاده از الان به بعد تو تام‌لند همراهمون هستن تا تو درس بازیگری برای کنکور عملی کنارمون باشن😉