وبلاگ

با کلاس‌های تام‌لند آشنا شوید

موفقیت در آزمون کنکور به عوامل زیادی بستگی دارد. از میزان و کیفیت درس خواندن گرفته تا نحوه تست زدن، مدیریت زمان، مدیریت استرس و همینطور بازیابی درست اطلاعات در جلسه کنکور، همه و همه جزو عواملی هستند که اگر به درستی اجرا شوند، موفقیت در کنکور را رقم می‌زنند.

ادامه مطلب »

با فرزند کنکوری خود چگونه رفتار کنیم؟

هرچه به برنامه کنکور نزدیک‌تر می‌شویم، رفتارهای متفاوتی را هم از پدر و مادرها و هم از دانش‌آموزان مشاهده می‌کنیم! می‌دانیم که شما به عنوان پدر و مادری که فرزند کنکوری دارد، همه تلاشتان را می‌کنید تا فرزندتان هیچ دغدغه‌ای به جز درس خواندن نداشته باشد. اما گاهی این تلاش‌ها آنطور که باید به نتیجه خوبی منتهی نمی‌شوند. اما دلیل آن چیست؟

ادامه مطلب »

چگونه سحر خیز باشیم؟

می‌گویند “سحرخیز باش تا کامروا شوی!”، اما اگر از دانش آموزان کنکوری بپرسیم سه مورد از سخت‌ترین کارهایی که ناچار شدید در دوران کنکور انجام بدهید را نام ببرید، قطعا صبح زود بیدار شدن یکی از آن‌هاست! احتمالا خود شما هم که الان در حال خواندن این مقاله هستید، مدتی‌ست که با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنید.

ادامه مطلب »

وبلاگ

time-management-with-five-technique
تازه ترین ها

مدیریت زمان با ۵ تکنیک کاربردی

تا به حال برای مدیریت زمان با مشکل مواجه شده‌اید؟ بگذارید ساده‌تر بگوییم! تا به حال برایتان پیش آمده که ساعت ۲ نصف شب، تازه چند فصل از درستان مانده باشد و نتوانید نتیجه خوبی در امتحان بگیرید؟! یا با این تجربه مواجه شده‌اید که از برنامه درسی روزانه‌تان عقب بمانید؟

ادامه مطلب »
five-solution-reducing-stress
تازه ترین ها

کاهش استرس دانش آموزان با ۵ راهکار طلایی

ما در دورانی به سر می‌بریم که استرس خواه ناخواه با زندگی ما ارتباط تنگاتنگی پیدا کرده است. شاید تصور کنید با بالا رفتن سن و اضافه شدن دغدغه‌های کاری، حجم استرس شما نیز افزایش پیدا می‌کند؛ اما اگر دانش آموزی در خانه دارید، به این مساله توجه کنید که او نیز حجم بالایی از استرس را تجربه می‌کند.

ادامه مطلب »